Cíťte sa vo svojom tele fajn

Naša komunita Fittcouture vznikla na základe vývoja spoločnosti ako takej, kedy sa do popredia dostávajú trendy zdravého životného štýlu, krásy a estetiky, trendy preferovania pohybu pred lenivosťou a nezodpovedným prístupom k vlastnému organizmu. Náš tím v priebehu svojho pôsobenia v oblasti zdravia a krásy neustále zdokonaľuje a rozširuje svoje nadobudnuté poznatky, skúsenosti. Cesta za Vašou krásou a zdravím je vďaka vybaveniu nášho štúdia najmodernejšími prístrojmi z oblasti krásy a estetiky ľahko dosiahnuteľná. Ako tím v komunite Fittcouture fungujeme tiež ako tréneri vo fitness centre a pri stanovení a realizácii cieľov našich klientov používame najmodernejšie tréningové metódy, postupy a pomôcky.

Vzhľadom na naše niekoľkoročné skúsenosti dokážeme v našom Studiu Fittcouture zabezpečiť klientom individuálny prístup zameraný aj na tie najdetailnejšie požiadavky a potreby.
Zárukou kvality a úspechu dosiahnutia Vašich cieľov je profesionalita nášho tímu, a spolupráca s rôznymi vzdelávacími asociáciami, fyzioterapeutmi, doktormi, vrcholovými športovcami, partnermi, ktorí nás podporujú, pretože im záleží na zdravom životnom štýle.
Našu orientáciu na spokojnosť klientov reprezentuje aj otvorenosť pre ich špecifické či už estetické, tréningové, alebo stravovacie požiadavky , nakoľko náš záujem na podieľaní sa na zmene ich životného štýlu v súlade s ich spokojnosťou je našou odmenou. Našu všestrannosť a široký záber služieb v oblasti krásy a zdravia odzrkadľujú aj výsledky klientov, ktorí k nám prichádzajú s radosťou a odchádzajú so spokojnosťou. Každý má nárok cítiť sa vo svojom tele dokonale.